Rozmazané tmavé pozadí kanceláře
facebook logo linkedin logo instagram logo

Rekonstrukce bytu na Kamýku

Úprava vnitřních prostorů bytu pro klienta, včetně dispozičního návrhu. Projekt zahrnoval dodání a instalaci skleněných příček, sádrokartonového podhledu, nové kuchyně a nábytku na míru. V rámci realizace také proběhl přesun stávající koupelny, včetně rozvodů, na nové místo. Veškeré práce probíhaly ve spolupráci s architektem, aby výsledek odpovídal představám klienta.

Byt na Kamýku

Rekonstrukce bytu Nupaky

Počáteční projekt zahrnoval zmodernizování a rekonstrukci kuchyňské linky a koupelny. Klient se na nás nakonec obrátil ještě s přáním na výmalbu obývacího pokoje a lepení tapet.

Kanceláře na objektu The square pro MMC

Realizace kanceláří pro firmu MMC v objektu The Square, Praha 4. Součástí projektu bylo rozdělení vnitřního prostoru pomocí sádrokartonových a skleněných příček a úprava světelných okruhů a vzduchotechniky. Stavba probíhala při neomezeném provozu kanceláří.

Kanceláře The square pro firmu MMC v Praze

Byt Polepy

Kompletní výstavba nového bytu pro klienta včetně dodání nábytku a kuchyně na míru. Naše firma během celého projektu spolupracovala s několika architekty. Součástí realizace bylo také vyztužení stropu a realizace nových koupelen a s tím spojená změna rozvodů v podlahách.

Byt Polepy

Vytvoření E.ON pointu na Vinohradské

Kompletní úprava vnitřních prostor včetně úpravy rozvodů vody a elektřiny. Dále byly vybudovány nové dělící příčky a podlaha. Na celou tuto přestavbu jsme měli pouze dva týdny.

Restaurace Taiko na Žižkově

Kompletní rekonstrukce dvoupatrového objektu restaurace. Bylo postaveno nové sociální zázemí, kuchyně a prostor pro hosty. V rámci rekonstrukce byly upravovány elektrické rozvody, vzduchotechnika a finální povrchy. Interiér byl navržen ve spolupráci s architektem a klientem, aby kombinoval oprýskané zdi a moderní prvky.

Pardubice – Alzheimercentrum

V Alzheimercentru Pardubice jsme se soustředili především na dodání a instalaci dřevěného obložení, podlahových krytin a dřevěné venkovní terasy. Výjimečné na tomto dřevěném obložení je, že má nulový index šíření plamene a tedy prakticky nulovou hořlavost.

Pardubice – Alzheimercentrum

Nové kanceláře pro OK POINT na Vinohradské

Kompletní přestavba třípodlažního objektu pro OK POINT. V rámci přestavby byly upravovány vnitřní prostory pomocí skleněných a sádrokartonových příček. Proběhla také úprava elektrických okruhů a položení nových podlah. Součástí projektu také bylo speciální vyztužení podlahy za účelem instalace bankomatu.

ok Point - Vinohradská

Restaurace Ca Phe Co na Vinohradech

V rámci tohoto projektu jsme provedli kompletní rekonstrukci prostoru pro druhou pobočku restaurace Cà Phê Cô v České republice. Jedná se o vietnamskou restauraci, a tak jsme interiér doplnili o tradiční vietnamský porcelán, masky a 96 žlutých světel, která byla dovezena přímo z Vietnamu.

Restaurace Ca Phe Co

Vila v pražských Kyjích

Naše práce zde byla rozdělena do dvou fází. První spočívala v obložení tří koupelen velkoformátovými obklady o rozměrech 3,5 x 1,2 m u kterých jsme zhotovili i kamenické rohy a dodání a instalace designové vany a sprchového koutu. V druhé fázi jsme upravili zahradu, postavili dřevěnou terasu, do níž jsme zapustili vířivku, a dodali zahradní nábytek a doplňky.

Vila v pražských Kyjích

SCROLL